Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pilea. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Luna
30 kwi 2026 o 17:25
Najlepszy zurek jaki jadłam. Genialne placki, pyszna pierś. Wrócę
Katarzyna
22 kwi 2026 o 20:57
Smaczna carbonara. Dojechała cieplutka.
Paulina
30 mar 2026 o 17:03
Jak zawsze wszystko było inne dobre ale ziemniaki były surowe w środku. Nie wiem czy to przez pośpiech. Ale były nie jadalne.
Zimowska
19 mar 2026 o 16:02
pyszny schabowy!!
Iga
16 lut 2026 o 16:53
Wszystko smaczne i ciepłe. Ogromne porcje na plus ;)
Paulina
16 lut 2026 o 16:52
Jak zawsze wyśmienite jedzenie w bardzo dobrej cenie. Moja najlepsza osiedlowa restauracja rodzinna. Polecam.
Teresa
25 sty 2026 o 13:07
Jak zawsze smacznie, polecam serdecznie
Teresa
12 gru 2025 o 19:11
Jak zawsze super, jedzonko pyszne, risotto z dynią wymiata.
Justyna
8 gru 2025 o 21:59
Pysznie i dużo bardzo dobre jedzenie
Grzegorz
7 gru 2025 o 15:49
Wszystko smaczne, na pewno nie ostatnie zamówienie z tej restauracji