PILEA

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 48 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pilea. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

30 kwi 2026 o 17:25 Najlepszy zurek jaki jadłam. Genialne placki, pyszna pierś. Wrócę
22 kwi 2026 o 20:57 Smaczna carbonara. Dojechała cieplutka.
30 mar 2026 o 17:03 Jak zawsze wszystko było inne dobre ale ziemniaki były surowe w środku. Nie wiem czy to przez pośpiech. Ale były nie jadalne.
19 mar 2026 o 16:02 pyszny schabowy!!
16 lut 2026 o 16:53 Wszystko smaczne i ciepłe. Ogromne porcje na plus ;)
16 lut 2026 o 16:52 Jak zawsze wyśmienite jedzenie w bardzo dobrej cenie. Moja najlepsza osiedlowa restauracja rodzinna. Polecam.
25 sty 2026 o 13:07 Jak zawsze smacznie, polecam serdecznie
12 gru 2025 o 19:11 Jak zawsze super, jedzonko pyszne, risotto z dynią wymiata.
8 gru 2025 o 21:59 Pysznie i dużo bardzo dobre jedzenie
7 gru 2025 o 15:49 Wszystko smaczne, na pewno nie ostatnie zamówienie z tej restauracji